
Op woensdag 10 december verandert zorgwijk Lambertijnenhof van S&L Zorg voor één dag in een sfeervol winterwonderland. Van 10.30 tot 16.30 uur is iedereen van harte welkom op de kerstmarkt: een feestelijke dag voor jong en oud.
Op de kerstmarkt zijn diverse kramen te vinden van lokale ondernemers, waar je heel veel producten kunt kopen, proeven en bekijken. Daarnaast kun je er heerlijke lekkernijen en warme dranken halen, is er de hele dag door live muziek, kunnen er winterse spellen gespeeld worden en is er nog veel meer leuks te doen!
Ben je niet bekend met Lambertijnenhof? Navigeer dan naar Lambertijnenhof 200 in Bergen op Zoom. Houd er wel rekening mee dat er een beperkt aantal parkeerplaatsen zijn.
S&L Zorg
Met bijna 800 medewerkers en ruim 250 vrijwilligers biedt S&L Zorg meer dan 380 bewoners dagelijks uitstekende zorg. Naast diverse woningen in de wijken in de regio heeft S&L Zorg twee unieke zorgwijken. In Roosendaal is dat Sterrebos, een wijk als elke andere wijk, waar mensen met een verstandelijke beperking bij elkaar wonen. In Bergen op Zoom wonen mensen in hun ‘eigen’ Lambertijnenhof.