Na 2 jaar van afwezigheid kon donderdag de traditionele feestavond voor de ICB-ers (Incasso Commissie Burgerij) en veldtekeverkopers eindelijk weer doorgaan. Het feest werd dit jaar gehouden in het Provoosthuis en in ’t Slik. In een stoetje gingen alle genodigden van het Provoosthuis naar ’t Slik waar de geveldweil werd uitgereikt.
De ICB-ers hebben dit jaar een recordbedrag opgehaald van maar liefst € 82.111,22. Het bedrag werd bekend gemaakt door een waarzegster die in een glazen bol samen met Prins Wannes III de getallen voorspelde.
Horeca:
1e plek Biercafé de Loco - 250 stuks
2e plek Café 't Slik - 200 stuks
3e plek Don Camillo - 75 stuks
Winkeliers:
1e plek Boons supermarkt - 1025 stuks
2e plek Bergse Dumphal - 975 stuks
3e plek Primera Zonneplein - 800 stuks
Vervolgens ging het stoetje weer terug richting het Provoosthuis waar de jubilerende ICB-ers werden gehuldigd door Prins Wannes III.
11 jaar:
Paula de Bruin - Dirk van de Burgt Mark van Dorst - Guido Elzakkers Robert de Groen - Janine Ketelaars Toon Taks - Kitty van Tilborg Ingrid Verbiest - Monique Wijers-Jacobs
22 jaar:
Patrick Hoppenbrouwers - Hans Verdult
33 jaar:
Henk van der Meeren - Ron Tax
Dimphy Valkenburg - Jos van de Voorden
https://bergen-op-zoom.nieuws.nl/bergen-op-zoom/21382/verse-friet-is-ambachtsproduct-bij-pommes-youpes/