Stichting Vastenavend brengt samen met ZuidWest TV het programma Kekkes op de buis

18 dec , 6:54 Nieuws
SV_Aankondiging_Kekkes_2026

Het gaat als een lopend vuurtje door de stad: Net als vorig jaar brengt de Stichting Vastenavend samen met ZuidWest TV het programma Kekkes op de buis. Op de zondagen voorafgaand aan de Vastenavend kun je genieten van vier spiksplinternieuwe, maar toch vertrouwde uitzendingen van Kekkes. Komende Vastenaved starten we al op 18 januari 2026, de zondag vóór het Neuzebal. 

Bijna het gehele vastenavendfeest komt in vier afleveringen voorbij. Van de Grote Optocht tot en met vastenavendmuziek, maar ook interessante gasten en veel leuke feitjes over de Vastenavend. 

Maar weet je dat je als publiek aanwezig kunt zijn bij de opnames van het programma Kekkes op zaterdag 10 januari 2026 in café het Zwijnshoofd? De tv-opnames zullen in twee blokken plaatvinden: 

- Blok 1: van 9:15 tot en met 14:00 uur 

- Blok 2: van 13:30 uur tot en met 18:00 uur 

Sta je al in de startblokken om kosteloos bij de opnames van Kekkes aanwezig te zijn? Stuur dan direct een mail naar [email protected] en vermeld daarin je naam, leeftijd, aantal personen en bij welk blok je aanwezig wilt zijn. Op een later ogenblik krijg je een mail terug met daarin het hoe en wat bij de opnames.