11 tot 14 september, werkzaamheden A4 tussen Belgische grens en knooppunt Markiezaat richting Bergen op Zoom

28 aug , 6:23Verkeer
20200325_JKr_Knooppunt_Markiezaat_001b
Van vrijdag 11 september 21.00 uur tot maandag 14 september 05.00 uur werkt Rijkswaterstaat aan de A4 tussen de Belgische grens en knooppunt Markiezaat.
De weg is dat weekend in de richting van Bergen op Zoom afgesloten. Weggebruikers dienen door omleidingen rekening te houden met extra reistijd die kan oplopen tot 45 minuten.
Wanneer is de A4 dicht?
Vrijdag 11 september 21.00 uur tot maandag 14 september 05.00 uur.
Wat is afgesloten?
Tijdens dit weekend is de A4 afgesloten van de Belgische grens tot knooppunt Markiezaat in de richting van Bergen op Zoom. Daarnaast is de verbindingsweg van de A58 vanuit Bergen op Zoom richting België afgesloten.
Omleidingsroutes
Volg de omleidingsborden langs de weg:
  • Richting België: verkeer vanuit Bergen op Zoom richting België wordt omgeleid via aansluiting 31 - Rilland.
  • Richting Bergen op Zoom: vanaf knooppunt Antwerpen-Noord via E19, A16 en A58
  • Richting Goes: via E35, N62 en A58
Waarom deze werkzaamheden?
Rijkswaterstaat voert groot en levensverlengend onderhoud uit aan de A4. Het gaat onder meer om nieuw asfalt, werk aan viaducten en aan de verkeerslichten. Dankzij dit onderhoud gaat de weg langer mee. De werkzaamheden zijn bewust in het weekend, omdat het dan rustiger is op de weg.
Veiligheid staat voorop
Rijkswaterstaat werkt dagelijks aan veilig en vlot verkeer. Wegwerkers en weginspecteurs zetten zich hier dag en nacht voor in. Weggebruikers kunnen bijdragen aan de veiligheid door de borden te volgen en zich aan de snelheid te houden.
Meer informatie
Vragen of opmerkingen? Kijk op rws.nl/onderhoudzn of bel gratis met de Landelijke Informatielijn van Rijkswaterstaat: 0800-8002.
loading

Loading articles...

Loading